Instagram’ın: Organik Meyveleri

e-Kitap

İnstagram’da büyümek ve tanınan bir hesap haline gelmek için atacağınız ilk adım, ne tür bir hesap açacağınıza karar vermektir.

SATIN AL 29,90 TL ÜCRETSİZ VERSİYON

Marka ve Müşteri İlişkileri

e-Kitap

Müşteri ilişkileri yönetimi, verimli ve işbirlikçi bir şekilde oluşturulduğu ve birincil iletişim kanalı olarak kullanıldığı takdirde son derece önemli faydalar sağlayabilir. İşletmelerin temel amacı satışları artırmaktır.

SATIN AL 19,90 TL ÜCRETSİZ VERSİYON

Kitaplar ile ilgili tüm soru, görüş ve önerilerinizi editor@hacimehmetkaya.com.tr adresine mail olarak atabilirsiniz. Kitapların PDF formatı izinsiz paylaşılmamalıdır. Kitapları satın almış olmanız sizlere sadece okuma hakkı verir, lütfen dağıtım yapmayınız.

Neden e-Kitap ?

Özellikle dijital ve teknoloji ile ilgili kitaplarımı e-kitap olarak yayınlamamın en büyük sebebi sürekli içeriklerin güncelleniyor olmasıdır, kitaplara sahip olmanız sürekli güncel bilgilere sahip olmanız anlamına gelecektir.

  • Sürekli Günceldir
  • Her Yerde Okunabilir
  • Daha Uygun Fiyatlar
TÜM KİTAPLARI GÖR
E-Ticaret Danışmanı

Okuyucu Yorumları ;

Okuduğum en akıcı e-kitaplar arasında diyebilirim, yazarı tanımıyordum ancak okuduktan sonra takipçisiyim, başarılarınızın devamını biliyorum.

Mehmet beyi yıllardır takip ediyorum, eğitimleri seminerleri hepsi harika, teknik bilgilerin yanında kalplerimize dokunması büyük etkileşim yaratıyor.

Tam üniversiteyi bırakmak üzere olduğum bir zamanda Mehmet beyle youtube aracılığı ile tanıştım, videoları ve yazıları yeni bir yön çizmeme vesile oldu.

Mehmet beyi bir konferansta Türkçeyi az bilsemde dinlemiştim, anlattıkları ve verdiği bilgiler sayesinde bugün kendi işimin patronu olmayı başardım.

Hacı Mehmet KAYA

Dijital İş Geliştirme Uzmanı | Eğitmen

1992 yılında İstanbul’da doğdum, eğitim hayatıma üniversite yıllarına kadar İstanbul’da esnaf bir ailenin çocuğu olarak devam ettim, aklım o zamanlarda hep ticaret yapmak derdindeydi ilk şirketimi 18 yaşıma girdikten 4 gün sonra ailemden habersiz kurdum, tabi ilk girişim süreci başarısızdı ancak çok şey öğretti,hayatın bir mücadele serüveni olduğunu burada öğrenmeye başladım, ailem okumamı istediği için liseden sonra projelerim devam ederken 3 defa üniversitede farklı bölümler kazanıp, “Üniversite okuyabilirim ancak benim tavşanım iş hayatı” demem sonrası eğitim hayatımı sonlandırıp tamamen iş hayatına yöneldim….