STOKSUZ E-TİCARET

Stoksuz E-Ticaret Nedir ? Stoksuz E-Ticaret Tedarikçileri

Stoksuz E-Ticaret Nedir ? Stoksuz E-Ticaret Tedarikçileri

Dropshipping (Stoksuz Satış)

Stoksuz e-ticaret, geleneksel perakende ticaretin aksine, ürünlerin fiziksel olarak stoklanmadığı bir iş modelidir. Bu modelde, bir işletme ürünleri önceden satın almak veya depolamak yerine, müşteriler sipariş verdikçe tedarik eder ve bu ürünleri doğrudan müşterilere gönderir. Bu şekilde işletme, stok yönetimi ve depolama maliyetlerinden kaçınabilir ve daha esnek bir iş modeli benimseyebilir. Dropshipping olarak da adlandırılan bu yöntem, özellikle e-ticarette sıkça kullanılmaktadır. Müşteri siparişi aldıktan sonra, işletme siparişi tedarikçiye iletir ve tedarikçi ürünü doğrudan müşteriye gönderirken, işletme aradaki farkı kar olarak alır. Bu model, düşük sermayeyle e-ticaret işine başlamak isteyen girişimciler için cazip olabilir.

Stoksuz satış, bir işletmenin ürünleri önceden satın alıp stoklamadan, müşterilerin siparişlerine göre tedarik ettiği bir iş modelidir. Bu model genellikle e-ticarette kullanılır ve dropshipping olarak bilinir. Stoksuz satışta, işletme müşteriden sipariş aldıktan sonra, tedarikçi veya üreticiye siparişi ileterek ürünü doğrudan müşteriye gönderir. Bu şekilde, işletme ürünleri önceden satın alıp depolama maliyetleriyle uğraşmak zorunda kalmaz ve stok yönetimiyle ilgili riskleri azaltır. Stoksuz satış modeli, özellikle küçük işletmeler ve girişimciler için düşük sermayeyle işe başlama imkanı sunar ve esneklik sağlar.

Stoksuzsuz Satış Nasıl Yapılır ?

İnternetten Stoksuz satış yapmak için şirketiniz olmalıdır, özellikle Trendyol stoksuz satış modelini kullanmak için Trendyolda bir mağazanızın olması gerekir bunun içinde bir şahıs şirketi kurmuş olmanız gerekemektedir. Şahıs şirketi kuruluşu için bize ulaşabilirsiniz. Stoksuz satışın temel mantığı ürünlerin stoklarını siz tutmazsınız, siparişler size düşer sizde xml bayililği yada diğer bir adı ile stoksuz satış bayiliği aldığınız firmanın bayilik portalına siparişinizi geçersiniz, sipariş geçerken trendyol satışı yaptığınız teslimat fişini bayilik portalından sipariş verirken yüklemeniz yeterlidir. Temel mantığı az riskli bir e-ticaret modeli olması ve size her yerden çalışma imkanı vermesidir. Hemde Az sermayeli e-ticaret yapabilirsiniz.

ÜCRETSİZ BÜLTENİMİZE KAYIT OL !

Özellikle ilk defa e-ticaret yapacak girişimciler için oldukça güvenli, etkili bir yöntemdir. Stoksuz satış yaparak en az risk ile kendinizi e-ticaret alanında sınayabilir, Trendyol satışı yapabilirsiniz.

E-Ticaret nasıl yapılır dediğimizde aslında e-ticareti hiç bilmeyen bir girişimcinin stoksuz satış ile bu işe başlaması oldukça etkili olacaktır. Çünkü tüm operasyonel süreçler profesyoneller tarafından gerçekleştirilir ve e-ticaret eğitimleri ile sektörü, işleyişi ögrenmeniz sağlanır.

Stoksuz Satış Veren Firmalar

E-Ticaret stoksuz satış bayiliği yani XML bayilik veren firmalar ülkemizde oldukça azdır, sizlere bu konuda kendi projemizden bahsetmek istiyorum, projemizde sizin markanıza ait etiketlerle görseller hazırlıyor, fotoğraflar çekiyoruz yani stoksuz satış yaparken kendi markanıza ait ürünleri satmış oluyorsunuz en önemli ayrıcalık burada başlıyor zaten, bir başkasının ürünlerini satmak yerine kendi markanıza ait ürünleri satmış oluyorsunuz.

Bunun yanında stoksuz satış projemizde dilerseniz KENDİ WEB SİTENİZİ + ŞAHIS ŞİRKETİ KURULUŞUNUZU + TRENDYOL – HEPSİBURADA – N11 Gibi Pazaryeri Mağaza Açılışı ve Entegrasyon süreçlerinizi de yaparak son olarak sizlere stoksuz e-ticaret modelimiz ile ilgili canlı eğitim vererek projenizi anahtar teslim hazır bir hale getiriyoruz. Çok düşük az bir sermaye ile e-ticaret yapma imkanı sağladığımız bu projeye özellikle yeni girişimcilerin mutlaka katılması gerekli, hem sektörü ögrenecek hemde kendi markanız ile dekorasyon, bijuteri ve teksilt ürünleri satmak imkanı bulacaksınız.

Stoksuz Satış İle İlgili Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir