Pazaryeri Yönetim Danışmanlığı

Pazaryeri Yönetim Danışmanlığı

Pazaryeri Yönetim Danışmanlığı

Markalar, pazaryerlerinde var olmak ve tanınmak için ürünlerini satışa çıkarmaktadır. Büyük pazaryerlerinde yer almak hem marka bilinirliğinizi hem de ürün satışınızı büyük ölçüde arttırmaktadır. Geniş bir rekabet ortamının bulunduğu büyük pazaryerlerinde markanızı tanıtmak, müşterilerin güvenini kazanmanızı sağlar. Hacı Mehmet Kaya pazaryeri danışmanlık olarak, uzman ekibimiz ile birlikte markanızı Amazon, ETSY gibi büyük pazaryerlerinde tanıtmaya ve ürün satışı yapmaya hazır hale getiriyoruz. Pazaryerleri, ürünlerinizi geniş kitlelere ulaştırmak için tercih edeceğiniz en iyi kanallardır.

 

 

Pazaryeri Stratejisi

İşletmenizin ihtiyaçları ve eksikleri doğrultusunda, işletmenize özel olarak pazarlama stratejileri hazırlıyoruz. Bu stratejiyi belirlemeden önce analiz ve tespit işlemleri yaparak, firmanızın değerini arttırmaya yönelik çalışmaları sizler için sunuyoruz.

Pazaryeri Kurulum ve Yönetimi 

Pazaryeri kurulum ve yönetim işlemlerinizi sıfırdan oluşturarak, işletmenizi pazaryerlerine uyumlu hale getirmeye yönelik çalışmalar yürütüyoruz. Büyük pazaryerlerinde yer almak ve ürün satışı yapmak için potansiyel müşterilerinize ulaşmanız ve güven vermeniz gerekir. Müşteriler her zaman güvenli bulduğu markalardan alışveriş yapmayı tercih eder. Bu nedenle markanızı bu stratejilere uygun hale getirmeniz önemlidir. Markanızı güvenilir göstermek ve ürünlerinizi daha geniş kitlelere duyurmak için firmamız tarafından verilen danışmanlık hizmetini tercih edebilirsiniz.

Pazaryeri Analiz ve Raporlama 

Önceden belirlenmiş olan stratejilerle pazaryeri konumunuzu belirleyerek, raporlama işleminin yapıldığı süreçtir. Analiz ve raporlama çalışmaları, bir sonraki adımınız için size bilgiler verir. Bu bilgiler doğrultusunda markanız için bir planlama yapılır.

Pazaryeri Yönetim Danışmanlığı Nedir?

Birden fazla pazaryerinde ürün satışı yapmak ve bu satışların takibini yürütmek bir hayli zor olabilir. Bu durumda ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri olan danışmanlık hizmeti ile firma işlerinizi hafifletebilir, yapılacak olan çalışmalar ile ürün satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Son dönemlerde online alışveriş stilinin daha popüler hale gelmesiyle birlikte e-ticaret alanındaki pazaryeri sayısında da büyük bir artış meydana geldi. Markanızı tanıtmak ve daha geniş müşteri kitlesine ulaşmak için çeşitli pazaryerlerinde yer almanız gerekir. Rekabet seviyesinin yüksek olduğu bu ortamda, güvenilir ve müşterilerin yoğunlukla tercih ettiği bir pazaryeri seçimi yapmanız, firmanız için daha avantajlı olacaktır. Trendyol, Hepsi Burada, N11 gibi büyük pazaryerlerinde satış yapmak, firmanızın gelirini olumlu yönde etkiler.

Pazaryeri Danışmanlığı , Pazaryerlerinde gerçekleştirdiğiniz satışların takibini yapmak, kar-zarar tablosunu incelemek ve diğer işlemlerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla pazaryerleri ile entegre olan programları siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. İş takibini kolaylaştıran programlar sayesinde ürün satış işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Pazaryeri Yönetim Strateji Hizmetleri 

 • E-pazarlama
 • Kanal oluşturma
 • Marka oluşturma
 • Kargo süreçleri
 • Analiz ve raporlama
 • Reklam ve kampanya çalışmaları
 • Ziyaretçi oluşturma
 • Dijital pazarlama
 • Satış stratejisi
 • İçerik üretme
 • Sosyal medya yönetimi
 • Ürün satış takibi
 • Pazaryeri entegrasyonu

pazaryeri danışmanlığı

SSK- (Sık Sorulan Sorular)

E-ticaret danışmanlığı nasıl ilerliyor?

Çalışmalara başlamadan önce yapılması gereken aşamaları belirleyerek, bu doğrultuda bir planlama yapıyoruz. Sonrasında ise yapılan planlama yönünde yapılacak işlemlere başlıyoruz.

Teknik araçlar nasıl kullanılıyor?

Dijital pazarlama alanında yapılan çalışmalarda, farklı araçlar kullanılır. Bu araçlar sektöre ve hizmete göre değişiklik göstermektedir.

Ücret neye göre belirleniyor?

E-ticaret alanında ihtiyaç duyulan danışmanlık hizmetlerinde, ücretlendirme verilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. İhtiyaçlara ve yapılan çalışmalara göre de değişen ücretler, tamamen farklılık göstermektedir.

E-ticaret danışmanları ne yapar?

E-ticaret danışmanları, tamamen firmaların ihtiyaç ve eksikleri doğrultusunda çalışmalar yapmaktadır. Pazarlama stratejisi ve dönüşüm optimizasyonu gibi birçok çalışmaları içeren pazaryeri danışmanlık hizmeti ile markanızı pazaryerlerine uygun hale getirebilirsiniz.

Reklam çalışmaları nasıl yapılıyor?

Pazaryerinde bulunan markanız için yapılacak olan reklam çalışmaları, hedef kitle analiz işlemi yapılarak gerçekleştirilir. Yapılan analiz sonucunda hedef kitleye uygun reklam ve kampanya çalışmaları hazırlanır. Bu çalışmalar ile hedeflenen marka değerini ve ürün satışını arttırmaktır. Bir markanın ürün satışını arttırmak için tercih ettiği en iyi yöntemlerden biri de reklam çalışmalarıdır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir