Online Basın Bülteni

Online Basın Bülteni

Online Basın Bülteni

İşinizi yönetmek ve bu bağlamda ortak bulmak için onu nasıl doğru şekilde yönetmeniz ve yayınlacağınızı öğrenmek için Online bir PR danışma ajansına başvurma ve arama yapma sürecinde ki genel amacınızdır. Sizleri doğru hizmeti sunabilmek adına Online Basın Bülteni hizmetlerimiz ile buluşturuyoruz.

 • Endüstri ve konu araştırmacılığı,
 • PR Metin makale yazarlığı,
 • Sitenizi, ürününüzü ve daha birçok baskı ihtiyacı durumlarında ki ihtiyaçları çevrimiçi olarak hizmet şeklinde sunuyoruz.

Markanız adına itibarınızı yönetmek ve geliştirmek adına bu hizmetleri doğru ellerde olduğunu bilmeniz sizin açınızdan önemli bir noktadır. İtibar yükselişinizde ki basamakları Online Basın Bülteni Hizmetlerimiz ile birleştirerek daha olumlu ve müşterilerinize yalın dil ile yaklaşmanızı kolaylaştırıyoruz. Bu bağlamda etkili bir çalışma olan Online Basın Büteniz Hizmeti sayesinde çevrimiçi varlık oluşturabilirsiniz.

Online Basın Bülteni Hizmeti, güven yüksek olduğunda insanlar daha fazla etkileşime girer. Haberlerinizi olağanüstü bir güven düzeyine sahip sitelerde yayınlamanıza yardımcı olacak bir basın bülteni dağıtım hizmeti sunuyoruz. Şirketlerin basın bültenleri doğru olarak kabul edilir ve doğru PR dağıtım şirketi arayışınızı bizimle noktalıyoruz.Markalaşmanın dinamikleri değişti ve artık büyük ölçüde bir şirketin dijital ayak izlerinden ve çevrimiçi duygularından etkileniyor. Çözümlerimizin kombinasyonunun müşterilerimizin güven kazanmasına, marka görünürlüğü kazanmasına ve dönüşümde artışa yardımcı olduğunu görüyoruz. Bu bağlamda Müşteri Dönüşümünün sizlere artısı olacağını da unutmamalısınız.

Online Basın Bülteni Hizmeti ile Müşterilerinizi Mıknatıs Gibi Çekin

Bir basın bülteni kampanyasının başarısı içeriğinizle başlar. Doğru açıyı bulmak, sıradan bir hikâye gibi görünen şeylerden heyecan yaratmak için hayati önem taşır. Uzman bir basın bülteni yazarı, mükemmel haber açısını nasıl bulacağını, SEO için nasıl eğiteceğini ve optimize edeceğini bilir.Uzman basın bülteni yazarlarından oluşan bir ekiple bir PR dağıtım hizmeti seçmek, mükemmel basın bültenini hazırlamada size bir avantaj sağlayacaktır. Aynı zamanda, işinizin diğer hayati bölümlerine odaklanırsınız.

Daha fazla insan, kendileri için çalışan uzman PR yazma ekibimizden oldukça düşük bir maliyetle yararlandıkça hizmete olan talep arttı. İlginin artmasıyla birlikte PR danışmanlarımız sizler için en doğru başlık, içerik, görsel ve algıya yönelik pazarlama stratejisi ile birleşen inavasyon döngüsünü kurar. Sizlere arkanıza yaslanmak kalırken bizler sizin için doğru noktalarda, doğru stratejileri Online Basın Bülteni Hizmetimiz ile uyguluyor olacağız.Online Basın Bülteni sayesinde şirketiniz, firmanız ya da hizmetleriniz günden güne daha da ilgi odağı haline gelecek ve satışlarınız başta olmak üzere çevrimiçi ortamlarda isminizin duyulduğunu bizzat görebileceksiniz.

Online Basın Bülteni Stratejisinde Doğru PR Seçimi

Basın bülteni dağıtımı sadece basın bültenlerini gazetecilere göndermekten ibaret değildir. Ayrıca, gerçekten sunabilen bir basın bülteni dağıtım hizmetini kullanarak çevrimiçi olarak çok fazla teşhir elde etme yeteneğini de içerir.Bir basın bülteni, kayda değer bir kitleye sahip birkaç medya sitesinde yer alırsa, marka görünürlüğü zamanla katlanarak artacaktır.

Bir PR dağıtım hizmeti seçmeden önce, kapsam açısından paranızın karşılığını en iyi şekilde aldığınızdan emin olun. Haberlerinizi alabilen Premium medya siteleri ne kadar çok olursa, duyurunuzun etkisi o kadar iyi olur. Bunu kalite pahasına yapmayın ve doğru seçim olarak bizleri seçtiğinizden emin olun!Güvenilir bir hizmet sağlayıcı, basın bültenlerinin hızlı bir şekilde indekslenmesini de garanti etmelidir. Bunu yapmak, çevrimiçi alakalı anahtar kelimeleri ararken kitlenizin şirketinizle ilgili en son bilgileri görmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda gazeteciler, benzer konularda haber yapmaları gerektiğinde, duyurunuzla kolayca ara yüz oluşturabilirler. Ne tesadüf ki en hızlı indekslenme oranı yine bizlerdedir.

Online Basın Bülteni Etkileşim Süreci

Basın bülteninizin etkinliğini en üst düzeye çıkarmak, onu göndermek için zamanlamayı belirlemeyi içerir. Sadece hemen çıkış için mi yoksa ileri bir tarih için planlayacağınızı belirlemekle kalmaz, aynı zamanda en büyük etki için sürümünüzün haftanın hangi günü ve günün hangi saatinde dağıtılacağını da belirleme konusunda hizmet sağlıyoruz.Yaptığımız birçok araştırma ile en uygun etkileşim süreleri ve süreçleri konusunda oldukça bilgi sahibiyiz. Örneğin;

 • Perşembe günleri %26 ile en yüksek ortalama açık orana sahip
 • Basın bülteni e-postalarının %85’i açılmadığı için Çarşamba ve Cuma günleri yayınınızı göndermek için en kötü günlerdir.
 • Editörler e-postaların %33’ünü 10:00 ile 14:00 saatleri arasında açar

Online Basın Bülteniz Sürecimizde Sizlere Neler Sağlıyoruz;

 1. Basın Bülteninizi Etkileyenlere ve Blog Yazarlarına Gönderimi,
 2. Görüntüleri, Resimler ve Video Eklenmesi,
 3. Hedef Kitlenize Ulaşan Satış Noktalarını Hedeflenmesi,
 4. Basın Bülteninizi Yazmak için Bir Hizmet Kullanımı,
 5. Yayınınızı Haber Odalarına Değil Gazetecilere Gönderim,
 6. Medya Kişi Listenizi Koruma,
 7. Hedefleme Seçeneklerine Sahip Bir Dağıtım Hizmeti Seçimi,
 8. Sosyal Medyada Önemli Yerleşimler,
 9. Sosyal Medyanın Doğru Planlanması,
 10. Basın Bülteni Analitiğinin Tüm Avantajlarından Yararlanılması.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir