E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret paketleri ile beklentilerinizin üzerinde hızlı, güvenli ve işiniz için en uygun özelliklere sahip İdeasoft paketlerini birlikte belirleyip e-ticaret süreçlerinizi beraber inşaa ediyoruz. Sözleşme,tasarım,içerik ve kurulum gibi tüm
aşamalarda yanınızdayız.

e-ticaret alt yapısı ideasoft

HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Avantajlı E-Ticaret Paketleri ve 15 Gün ÜCRETSİZ E-Ticaret Paketlerini Denemek İçin Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilir, ÜCRETSİZ Danışmanlık Hizmeti Alabilirsiniz.

[forminator_form id=”5268″]
ideasoft

İş Birliği İle Büyüyoruz

İdeasoft e-ticaret sistemi ile hayata geçireceğiniz e-ticaret siteleriniz için danışmanlık ve kurgu hizmetlerimiz ile projelerinizde sizin adınıza tüm süreçleri, sizden aldığımız direktifler ile yürütüyor verimli bir e-ticaret paketi ve tasarım, destek hizmeti almanızı sağlıyoruz.

ÜCRETSİZ DEMO TALEBİ

Tüm E-Ticaret paketleri peşin fiyatına 12 taksit


Kullanıma Hazır Tasarımlar

E-Ticaret Paketlerimizde bulunan hazır e-ticaret temaları sayesinde işlemenizin renklerine ve sektörünüze uygun konsept temalara ÜCRETSİZ sahip olabilirsiniz. E-Ticaret Danışmanlık ve Uygulama hizmetlerimiz ile sitenizi hızla satışa hazır hale getiririz. Hazır Temalar ve 15 yıllık sektör tecrübemiz sayesinde siteleriniz olağan üstü bir hız ile satışa hazır hale gelir ve hemen satışa başlayabilirisniz.

Kargo Ücretlerinizi Azaltın

İdeasoft Kargo anlaşmaları sayesinde kargolarınızı çok daha indirimli olarak gönderebililrsiniz.

Tam Entegre E-Ticaret !

Tüm pazaryerleri ile uyum içinde çalışmanın verdiği avantajları asla kaçırmayın, tüm platformları tek yerden yönetin.

Sosyal Medyada Satış Yap

Soyal medya hesaplarınızı etkili şekilde kullanarak satışlarınızı arttırabilir, müşteri deneyiminizi yükseltebilirsiniz.

Kolay Google Reklamları

Oto Pilot uygulamaları sayesinde google reklam süreçlerinizi kolaylaştırıyor ve maksimum verimlilik.

Neden Hacı Mehmet KAYA ile Çalışmalıyım ?

E-Ticaret ve Dijital Pazarlama alanında 15 yıllık tecrübe ve bilgi bikimim, profesyonel ekibimiz ile İdeasoft alt yapılı e-ticaret siteleriniz için süreç geliştirme,tasarım,proje yönetimi, e-ticaret danışmanlığı alanında masanın sizden tarafında bulunuyoruz ve projeniz için yazılım şirketleri ile aynı dili konuşuyor projeinizi, hayallerinizi ve hedeflerinizi iş ortaklarımız ile hayata geçiriyor, e-ticaret geliştirme sürecinde uzun soluklu kalıcı bir yol arkadaşlığı yapıyoruz.

Amacımız size e-tiacet paketi satmak değil !

Ekip olarak amacımız çalıştığımız firmalarımız ile birlikte büyümek çünkü biz biliyoruz ki ancak Memnuniyetiniz kadar büyürüz ! bu ilke ile müşterilerimizin tüm sorularına cevap bulamaya ve çözüme kavuşturmaya gayret ediyoruz. Size sadece bir e-ticaret paketi satmıyor yol arkadaşlığı yapıyoruz, SEO çalışmaları, Dijital Pazarlama ve Google Reklam çalışmaları İdeasoft arayüz tasarımları ve geliştirme süreçlerini birlikte yürütüyoruz.

E-Ticaret alt yapısı sahibi olmanız e-ticaret sürecinde başarılı olacağınız anlamına gelmez süreçlerde tecrübe sahibi, alanında uzman ekibimiz ile sizi doğru noktalara yönlendiriyor, projeniz için fayda maliyet prensiplerini göz ederek sizin için en uygun olan seçimleri yapmanızı sağlıyoruz.

Sitenizin tamamlanmasından, pazar yeri entegresyon süreçlerinize, seo çalışmalarından, sosyal medya, ürün girişi, ürün fotoğrafları, tanıtım videoları gibi bir çok noktada firmanızın dijital partneri olarak tüm dijital süreçleri yönetiyor, en verimli olanı tercih ve uygulama görevini üstleniyoruz.

Masaya sizin ile birlikte oturuyor ve projeniz ile ilgili sorumlulukları sizin ile birlikte omuzluyoruz, moda ve giyim sektöründen, elektrik, hırdavat, gıda, inşaat, çeyiz, züccaciye, elektronkik gibi yüzlerce referans ve projemiz ile sizlere sadece e-ticaret paketi satmıyor tecrübelerimizi paylaşıyoruz.

Dijital pazarlama alanında markanız için tüm süreçleri planlıyor, uyguluyor ve raporluyoruz dijital bir marka olmanız için tüm gereksinimleri sizin için bir araya getirip entegre ve bütünleşik bir çalışma sağlıyoruz. SEO uyumlu e-ticaret paketlerimiz ile projelerimz ile rakiplerinize nazaran sektöre beş adım önde başlarsınız ve REKLAM MALİYETLERİNİZİ MİNİMİZE ederiz.

Sık Sorulan Sorular ;

İdeasoft Nedir ?

IdeaSoft, şirketlerin e-ticaret sitelerini kurmalarını sağlayarak internet üzerinden satım yapmalarını muhtemel kılan bir altyapı sağlayıcısıdır. 2005 yılından bu yana e-ticaret sektörüne girmek talip firmalara dayanak veren IdeaSoft, 35.000’i aşkın müşteriye sahiptir.

E-ticaret, temel olarak internet üzerinden mal yahut hizmet satışlarını içine alan bir iş modelidir. Bu alanda etkin olmak için pekçok ayrıntıya itina göstermeniz, müşterilerinizin her mecradan kolaylıkla kullanabileceği, varlıklı fakat kolay bir sistem oluşturmanız lazım olur. IdeaSoft, bu alandaki bütün beklentilerinizi kusursuz şekilde karşıladığı için e-ticaretin başka adı olarak anılmayı hak eder.

IdeaSoft, şirketlerin e-ticaret pazarında etkinlik gösterirken gereksinim duyduklarını bütün hizmetleri sunar. Tasarımdan güvenliğe, müşterilere hususi e-ticaret eğitimlerinden değişik ödeme sistemlerine kadar çok geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir.

Bu sebeple dijital dünyada satım yaparak gelirlerinizi çoğaltmak ve ticari faaliyetlerinizi çağın gereklilikleriyle birleştirmek istiyorsanız IdeaSoft’un e-ticaret altyapılarını gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz mümkün.

IdeaSoft e-ticaret altyapıları, pekçok mühim üstünlüğü yanında getirir. Farklı aşamalarla farklı farklı uğraşmadan anahtar teslim bir e-ticaret sitesine kavuşmak, IdeaSoft’un vadettiği en mühim fırsatlardandır.

Kullanıma hazır tasarımlar arasından seçim yapma, sitelerin taşınabilir cihazlara ahenkli olması ve hususi anlaşmalı kargo fiyatları dahi bu faydalar arasında sayılabilir

IdeaSoft altyapısı ile uygulanan e-ticaret siteleri, %100 SEO uyumludur. Otomatik olarak uygulanan arama motoru optimizasyonu sayesinde potansiyel müşterilerinize ulaşmanız basitleşir.

Çünkü bu özelliğin sayesinde internet siteniz Google aramalarında üst sıralarda listelenir. Ücretsiz SEO analizi gibi hizmetler de bu alandaki başarınızı artırmanıza yardım eder.

IdeaSoft, sağladığı imkânlarla e-ihracat yapmanızı da mümkün kılar. Bu tür işlemler için özel olarak geliştirilmiş IdeaExport modülü, yurt dışına satış yapmak için ihtiyacınız olan tüm araçları içerir. Yani IdeaSoft’u tercih ederek sadece yurt içine satış yapmakla yetinmeyip işlerinizi global ölçeğe taşıyabilirsiniz.

IdeaSoft, son derece güvenilir bir servis sağlayıcıdır. Bağımsız denetimler sonucunda kazandığı ISO 10002, ISO 20000-1, ISO 22301 ve ISO 27001 belgeleri, IdeaSoft’un kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlar.

IdeaSoft, sitenizin yüksek güvenliğe sahip olmasını sağlar. Tüm e-ticaret paketlerimizde bulunan 256 bit SSL sertifikası, sitenizi kötü gayeli girişimlere karşı korumalı hâle getirir. Ayrıca IdeaSoft, 3D Secure gibi güvenilir ödeme biçimlerini de destekler.

IdeaSoft altyapıları, birçok muhasebe programıyla entegre çalışabilecek şekilde geliştirilmiştir. Bu programlar arasında Logo’nun Tiger, GO, GO 3, GO Plus versiyonları ile Mikro, Nebim, Paraşüt ve KolayBi’ sayılabilir.

IdeaSoft; en çok tercih edilen, geniş kullanıcı kitlesine sahip bütün piyasa yerleriyle entegre edilebilir. Trendyol, Hepsiburada, n11.com, GittiGidiyor, Amazon, ÇiçekSepeti ve PttAVM gibi platformlardaki mağazalarınızla IdeaSoft altyapılı e-ticaret sitenizi kolaylıkla eşleştirebilirsiniz.

Başka bir altyapı kullanan ya da kendi yazılımınız üzerine kurulu e-ticaret sitelerinizi IdeaSoft’a rahatça taşıyabilirsiniz.

IdeaSoft altyapısı kullanan sitelerin SEO uyumlu olması, müşteri bulmanızı basitleştiren en mühim faktörlerinden bir tanesidir. Bunun beraberinde değişik paketlerimizde bulunan Otopilot Akıllı Reklam programı, toplu e-posta idaresi ve canlı dayanak sistemleri gibi özellikler, sitenizi açtıktan sonra daha çok müşteriyle buluşmanıza yardım eder.