Dijital Dönüşüm Eğitimleri

Bireysel ve Kurumsal

Size veya Kurumunuza özel Seo, Dijital Pazarlama, E-Ticaret, Erp, Kurumsal Marka ve Dijitalleşme Eğitimleri, KVKK Süreçleri…

SIK SORULAN SORULAR

Eğitimlerde Seni Neler Bekliyor ?

Tüm eğitim süreçlerimde dijital pazarlama alanında bilgin ne düzeyde olursa olsun dijitalde bir marka nasıl inşa edilir bunu ögreneceksin. Web Sitesi Tasarımından, sosyal medya yönetimine, Google reklam yönetiminden SEO çalışmalarına, Dijital Marka yönetimine, E-Ticaret Sitesi Yapımından, E-Ticaret Projesi Yönetimine tüm süreçleri kapsayan eğitimlerim ile eğitim sonunda Dijital Marka Yönetimi, Dijital Pazrlama, E-Ticaret gibi konuların tamamına hakim olacaksın.

Eğitimler Nerede Gerçekleşiyor ?

Tüm eğitimler online ve çeşitli salonlarda gerçekleştiriliyor ancak agırlık online eğitimler, zamandan ve mekandan bağımsız ve sürekli eğitim felsefesi ile çıktığımız bu yolda eğitimlere 7/24 ulaşım imkanı sağlıyoruz. Ayrıca kurumsal bazlı eğitimler çeşitli toplantılar ile sizlerin ofislerinde de gerçekleşebiliyor. Ayrıca eğitimlerimize katılan tüm ögrencilere 1 saatlik birebir danışmanlık ve soru cevap imkanı sağlıyoruz.

Eğitimlere Ne Kadar Süre Erişebiliyorum ?

Eğitimlerimize katılan tüm ögrenciler eğitimlere istedikleri zaman sürekli erişim sağlayabilirler.

Eğitimler Kimler İçin Uygun ?

Tüm eğitimler hem sıfırdan başlayıp hemde dijital alanda kendini geliştirmek isteyen, şirket içi süreçleri kendisi yürütmek isteyen, dijital pazarlama alanında, e-ticaret alanında kariyer planlayan tüm adaylar için uygundur. Bu eğitimler sayesinde hem dijital pazarlama alanında kariyer çizebilir, hemde şirketinizin dijital pazarlama süreçlerini kendiniz yürütebilir hale gelebilirsiniz.

Sertifika Veriyor Musunuz ?

Evet, Eğitimlerimize katılıp başarı ile tamamlayan tüm adaylara katılım sertifikası verilmektedir. Basılı olarak da adresinize gönderilir.

Birebir Eğitim ve Canlı Yayın Var mı ?

Evet birebir eğitim ve canlı yayınlarımız var, tüm canlı yayınları eğitimlere katılan ögrencilerimizin bulunuduğu özel Whatsapp ve Facebook grupları üzerinden duyuruyoruz. Birebir görüşmeler ise eğitime katılan ögrencilerimiz ile online olarak yapılıyor.

eğitimler
Senin İçin !

Bu Eğitimler Kimler İçin ?

Eğitimlerim

A’dan Z’ye Web Analiz ve Raporlama Eğitimi

Google Analytics, Yandex Metrica gibi platformlarda Web Projeleriniz için raporlama teknikleri, rapor okuma ve analiz süreçleri

Detaylı Bilgi İçin

Trendyol Mağaza Açmak ve Başarılı Satıcı Olma

Trendyol Pazaryeri platformunda mağaza açılışı, ürün yükleme ve başarılı satıcı olmak için yapmanız gerekenler

detaylı bilgi için

BU SAYFA YENİLENMEKTEDİR